Programma

1 en 2 september 2018

Zaterdag

10:00

Opening

11:00

Ateliers openen hun deuren

Alle locaties

Zanggroep Monday Monday

Gereformeerde Kerk

Chris Kiel leest voor

Kerkje Breede

Workshop Drummen

Sander de Groot
Studio Sander de Groot

11:30

Workshop striptekenen

Jan Klinkhamer
Atelier Eelco Bruinsma

Orgelspel van Rudi Diekstra

Kerkje Breede

11:45

Monday Monday

Gereformeerde kerk

12:00

Zanger Klaus Donkersloot

Kerkje Breede

Concert Hans Nomen

Pastorie

12:30

Duo Fine speelt

Camp Zuiderhorn

Zanggroep Monday Monday

Gereformeerde kerk

13:00

Zanger Klaus Donkersloot

Kerkje Breede

Workshop boetseren

Anjo de Groot
Atelier Anjo de Groot

Zanggroep Monday Monday

Gereformeerde kerk

Workshop ‘vindsels’ tekenen

Trudy Beekman
Atelier Trudy Beekman

Workshop Drummen

Sander de Groot
Studio Sander de Groot

13:30

Duo Fine speelt

Camp Zuiderhorn

Orgelspel van Rudi Diekstra

Kerkje Breede

14:00

Workshop zing maar gewoon

Kaja (Karin) van Grieken
Kerkje Breede

Workshop haiku's

Eelco Bruinsma
Atelier Eelco Bruinsma

Film

Huiskamercafé Noorderkerkpad

Evelien Borgonjon leest voor

De Beemd

Concert Hans Nomen

Pastorie

15:00

Workshop Drummen

Sander de Groot
Studio Sander de Groot

Workshop zing maar gewoon

Kaja (Karin) van Grieken
Kerkje Breede

Film

Huiskamercafé Noorderkerkpad

Workshop klassiek en klavecimbel

Hans Nomen
Pastorie

16:00

Workshop zing maar gewoon

Kaja (Karin) van Grieken
Kerkje Breede

Concert Hans Nomen

Pastorie

17:00

Ateliers sluiten hun deuren

Zondag

11:00

Ateliers openen hun deuren

Alle locaties

Evelien Borgonjon leest voor

Huiskamercafé Noorderkerkpad

11:30

Chris Kiel leest voor

Hervormde kerk

Zanger Klaus Donkersloot

Openluchtmuseum Het Hoogeland

Workshop haiku's

Eelco Bruinsma
Atelier Eelco Bruinsma

12:00

Orgelspel van Rudi Diekstra

Hervormde kerk

Concert Hans Nomen

Pastorie

12:30

Vensterconcert Ineke Bakker

Camp Zuiderhorn

Zanger Klaus Donkersloot

Openluchtmuseum Het Hoogeland

13:00

Orgelspel van Rudi Diekstra

Hervormde kerk

13:30

Vensterconcert Ineke Bakker

Camp Zuiderhorn

14:00

Vertrek schrijverswandeling

Huiskamercafé Noorderkerkpad

Concert Hans Nomen

Pastorie

Workshop Striptekenen

Jan Klinkhamer
Atelier Eelco Bruinsma

14:30

Warffums Mannenkoor

Hervormde kerk

15:00

Workshop klassiek en klavecimbel

Hans Nomen
Pastorie

Workshop ‘vindsels’ tekenen

Trudy Beekman
Atelier Trudy Beekman

15:30

Warffums Mannenkoor

Hervormde kerk

16:00

Slotconcert Saxofoonkwartet

Hervormde kerk

Aankomst schrijverswandeling

Huiskamercafé Noorderkerkpad

Concert Hans Nomen

Pastorie

16:30

Vervolg slotconcert

Hervormde kerk

17:00

Ateliers sluiten hun deuren

Contact

  • Louwke Meinardi
  • info (at) artweekendwarffum (punt) nl
  • 06 10 817 134
Sluit Menu